İLETİŞİM BİLGİLERİ

ZELİHA GÜREŞEN
zelihaguresen@gmail.com
zelihaguresen@hotmail.com

Gsm : 0533 427 00 49

Halkapınar Köyü - Tire - İzmir (Tire 27 Km, Selçuk 12 Km, İzmir Havalimanı 55 KM)

HOŞGELDİNİZ ...

Hoşgeldiniz,

Bilenler bilir; bir süredir kendi hayatımdaki doğallığı çevremdekilerle paylaşmak adına Organik Tarım yapabilmek için bir uğraş veriyorum. Sırf bu yüzden aşağıdaki listeyi sizlerle paylaşmak istedim.

Bahçemin her geçen gün biraz daha genişlemesi ve çeşitlenmesi, sizlerin de ilgisi ve beğenisi ile umarım amacıma ulaşırım.

Ayrıca bahçemizi köy turizmine açmayı düşünüyoruz. Genel olarak yaşanabilecek bir hale geldi. Ama yapmak isteğimiz daha çok şey var. Köyde bir çiftlik hayatı yaşamak isterseniz özellikle yaz aylarında gelin, çiftlik evimizde misafirimiz olun, doğallığın keyfine varın. Hatta bahçemizde yetişen her sebzeyi köy fırınında pişirelim, hep beraber yiyelim.

Ya da isterseniz yaklaşık yarım saat mesafedeki deniz kenarlarına sizi götürelim, denizin keyfine varın, isterseniz Tire' nin dünyaca ünlü Kaplan, Canbazlı gibi tepelerindeki eşsiz restaurantlarında sizi ağırlayalım. Yada isterseniz Şirince' ye günü birlik bir gezi yapalım. Ne dersiniz !..

Hatta arzu ederseniz İzmir'e uçakla gelin, biz sizi karşılayalım, her türlü transfer hizmetinizi verelim. Bir de araç yorgunluğu yaşamayın.

Tüm desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Herşey gönlünüzce olsun .....

12 Şubat 2012 Pazar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme